Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

Üretimde kalite, üründe yenilikçilik anlayışıyla 2019 yılında yola çıkan markamız Frederic Patric, parfümörlerimiz tarafından ustalıkla tasarlanmış eşsiz parfümleri, şık mağazalarında kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Koku; etrafımızı yumuşacık bir kadife gibi çepeçevre saran varlığıyla, hissetmekten özel bir haz duyduğumuz en önemli hafızamızdır. Uçsuz bucaksız doğal seçenekler ile oluşturulan esansların eşsiz dünyası ve bu dünyanın gerçek kahramanları parfümörler... Ustalıkla tasarladıkları ve mükemmeli bulabilmek için defalarca deneyip oluşturdukları, koklamaya doyamadığımız parfümleri bizlere sunan insanlar... Sonuçta, iyi bir parfüm yaratmak için aylarını hatta yıllarını harcayan bu insanların, koku sanatının çıtasını hep yükseklerde tutmak ve yükseldiği noktadan daha yukarıya çıkarabilmek için daha iyiyi üretme çabası yadsınamaz bir gerçektir.

 

Frederic Patric Parfüm Sahibi Kimdir?

 

Frederic Patric Parfüm'ün sahibi Çağrı Doğru'dur. Frederic Patric’in, parfümör kurucusu Çağrı Doğru bu tecrübenin; yıllarca en iyi kokuları üretmek için çabalayan sihirli ellerinin varlığı marka hikayemizin en önemli dinamiği.

 

Frederic Patric’li olmanın güzelliklerinde buluşmak dileğiyle …

 

Frederic Kutu

 

Vizyonumuz 

 

Üretimde kalite, üründe yenilikçilik, hizmette en mutlu misafir ilkelerinden ödün vermeden, ‘’Tüm Dünya’nın Parfüm Markası’’ olmayı hedeflemekteyiz.

 

Misyonumuz

 

Parfümörlerimiz tarafından ustalıkla tasarlanmış eşsiz parfümleri, şık mağazalarımızda, uygun fiyatları ile maksimum sayıdaki kullanıcımıza ulaştırmak için durmadan çalışıyoruz.

 

Değerlerimiz

 

Zekamız ve kalbimizle çalışır, hızlı olur, gerekirse insiyatif almaktan çekinmeyiz. Müşterilerimizin ve biz çalışanların mutlu olduğu iş modelini oluşturmak için çalışırız. Bilginin sonsuzluğuna ve ona ulaşmanın çok emek gerektirdiğine inanırız. Ancak güçlü ve birlikte olan bir ekibin ortak hedeflere ulaşacağına inanırız.

FP KOZMETIK ITHALAT IHRACAT SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR